Więcej o nas – rozwój oraz sukces Turbolab

badania ndt otworów centralnych wałów

Turbolab – honowanie otworów

Turbolab Sp. z o.o. to firma, która istnieje na rynku od 2009, zajmując się honowaniem otworów oraz badaniami NDT otworów centralnych. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że wspierasz rodzimy kapitał, ponieważ nasze przedsiębiorstwo powstało jako wspólna inicjatywa ZRE Katowice S.A. i PUNT Pro Novum Sp. z o.o. Spółka została stworzona po to, by stanowić uzupełnienie oferty swych założycieli oraz móc oferować wykonywanie usług dla podmiotów zewnętrznych. W tym miejscu warto podkreślić, że świadczymy usługi nie tylko w Polsce, ale również dla klientów z Niemiec, Bośni i Hercegowiny, czy Serbii. W większości przypadków są to podmioty z branży energetycznej i hutniczej, dla których honujemy. Wyróżnia nas najwyższa jakość świadczonych usług, co umożliwiło nam zdobycie certyfikatu ISO 45001:2018. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez wykwalifikowanego personelu, który posiada nie tylko ogromne doświadczenie, ale również wszystkie wymagane uprawnienia.

frezarka podczas pracy

Prace wykonywane przez Turbolab obejmują

Tokarka

Honowanie otworów pod wymagany wymiar

Dysponujemy honownicą Sunnen HTA-4000, która pozwala nam wykonywać honowanie w standardowym zakresie średnic od 60 do 220 mm. Jesteśmy również w stanie wykonać większe średnice, jednak w tym przypadku wymagana jest adaptacja urządzenia. Otwory mogą być honowane na długości do 14 000 mm (przy skoku maszyny 4 000 mm), a uzyskiwana klasa chropowatości Ra wynosi 0,4.

Skontaktuj się z nami
Inżynier zapisuje notatki w skoroszycie

Badania NDT otworów centralnych

Wykonywane przez nas badania nieniszczące (NDT) otworów centralnych obejmują pomiary średnic w zakresie 40÷250mm, a także badania wizualno-boroskopowe, badania prądowirowe, badania ultradźwiękowe oraz badania magnetyczno-proszkowe. Wykonywane są przy użyciu specjalistycznego sprzętu renomowanych producentów, a za ich przeprowadzenie odpowiadają specjaliści posiadający certyfikaty NDT 2 i 3 stopnia.

Skontaktuj się z nami
cnc maszyna

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Skontaktuj się z nami
badania ndt otworów centralnych wałów

Turbolab – bogate doświadczenie i indywidualne podejście do każdego zlecenia

Co charakteryzuje naszą firmę? Przede wszystkim bogate doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza, co pozwoliło uzyskać certyfikat ISO 45001 potwierdzający jakość wykonywanych przez nas prac. Nie byłoby to możliwe bez wykwalifikowanego i doświadczonego personelu, który stanowi zgrany zespół. Co więcej, Turbolab dba o rozwój własnych pracowników, kierując ich na kolejne szkolenia oraz optymalizując wykonywane procesy, co przekłada się na wzrost jakości świadczonych usług. Warto również podkreślić, że na priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta, w związku z czym do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując wymagania jakościowe i terminowe do potrzeb klienta.

Certyfikaty i referencje